I Międzynarodowy Turniej FLAMPARK

Lista startowa udział potwierdzony

[92] [92] Zawodnik Klub Fed [1452] Rund
1 Pieniazek, Artur ASSz "Miedź" LegnicaPOL23488
2 Tustanowski, Robert LKS "Zarzewie" PrudnikPOL23118
3 Sabuk, Piotr ASSz "Miedź" LegnicaPOL23008
4 Banasik, Krzysztof LKS "Zarzewie" PrudnikPOL22468
5 Szumilas, Piotr KS AZS "Politechnika" WrocławPOL21918
6 Cechura, Petr TJ NachodCZE21868
7 Kowalczyk, Paweł WOK WałbrzychPOL21838
8 Kowalczuk, Wojciech LKS Goniec ŻarówPOL21448
9 Rychlik, Piotr WOK WałbrzychPOL20888
10 Panbukczijan, Aris WałbrzychPOL20688
11 Lipień, Wiesław UKS "Debiut" PrzedwojówPOL20668
12 Stankiewicz, Paweł KSz Polonia WrocławPOL20168
13 Rychlik, Hanna LKS Goniec ŻarówPOL20038
14 Oszczanowski, Witold MUKS MDK Śródmieście WrocławPOL2002 8
15 Zombirt, Filip WKSz GANT HETMANPOL19918
16 Soural, Karel Sokol StruharovCZE19678
17 Guziewicz, Wojciech UKS "Debiut" PrzedwojówPOL19478
18 Łada, Ireneusz Jelenia GóraPOL19338
19 Peroutka, Ivo Slovan BroumovCZE19138
20 Gajdamowicz, Patrick MUKS MDK Śródmieście Wrocław POL18778
21 Zawadzki, Łukasz WałbrzychPOL18548
22 Zieliński, Zbigniew WOK WałbrzychPOL18438
23 Daleczko, Zbigniew Hetman WałbrzychPOL18178
24 Kaniewski, Patryk WOK WałbrzychPOL17598
25 Stoop, Jan WOK WałbrzychNED17528
26 Bieliński, Kazimierz WOK WałbrzychPOL17258
27 Mikołajczyk, Andrzej WOK WałbrzychPOL17088
28 Wojtowicz, Stanisław WOK WałbrzychPOL16978
29 Kopera, Marek UKS "Zadrna" Kamienna GóraPOL16908
30 Tustanowski, Mateusz UKS "Rodło" OpolePOL16558
31 Sawicki, Jerzy Jelenia GóraPOL1650 8
32 Kilański, Janusz KSz GAMBIT MDK ŚwidnicaPOL1650 8
33 Jeske, Jerzy WOK WałbrzychPOL16158
34 Czoch, Karol UKS "Zadrna" Kamienna GóraPOL16118
35 Wagiel, Michał UKS "Zadrna" Kamienna GóraPOL15998
36 Szpargała, Łukasz UKS "Zadrna" Kamienna GóraPOL15358
37 Klepacki, Sebastian WOK WałbrzychPOL15078
38 Czoch, Hubert UKS "Zadrna" Kamienna GóraPOL1500 8
39 Kujawa, Ryszard WOK WałbrzychPOL1500 8
40 Klebański, Mateusz WOK WałbrzychPOL1500 8
41 Gospodarczyk, Wojciech LegnicaPOL1500 8
42 Gil, Łukasz WrocławPOL13988
43 Stitou, El-Ayachi Jr WOK WałbrzychPOL13728
44 Sabuk, Jan LegnicaPOL13528
45 Brymerski, Szymon Piast BolkówPOL1350 8
46 Luboński, Andrzej WOK WałbrzychPOL1350 8
47 Kaczor, Daniel UKS "Zadrna" Kamienna GóraPOL1350 8
48 Walczak, Teresa WOK WałbrzychPOL1350 8
49 Bieliński, Artur WOK WałbrzychPOL1350 8
50 Borkowski, Jakub MUKS MDK Śródmieście WrocławPOL1350 8
51 Łobos, Kazimierz WałbrzychPOL1350 8
52 Obidowski, Michał UKS "Zadrna" Kamienna GóraPOL1350 8
53 Mazurek, MIchał POL1350 8
54 Grzesik, Stanisław WałbrzychPOL1350 8
55 Klebański, Jan WOK WałbrzychPOL13358
56 Hutnik, Tomasz WOK WałbrzychPOL12828
57 Poborca, Łukasz UKS "Zadrna" Kamienna GóraPOL12728
58 Matyka, Jakub Szkółka WOK WałbrzychPOL1200 8
59 Hałubek, Kamil UKS "Zadrna" Kamienna GóraPOL1200 8
60 Rosiak, Igor WałbrzychPOL1200 8
61 Sęk, Aleksandra Szkółka WOK WałbrzychPOL1100 8
62 Brymerski, Jakub Piast BolkówPOL1000 8
63 Matyka, Krzysztof (15)Szkółka WOK WałbrzychPOL1000 8
64 Kordylak, Tymoteusz (17)Szkółka WOK WałbrzychPOL1000 8
65 Jeczeń, Jacek (17)WałbrzychPOL1000 8
66 Krych, Norbert WałbrzychPOL1000 8
67 Kubicz, Jakub WałbrzychPOL1000 8
68 Bukowski, Michał (17)Szkółka WOK WałbrzychPOL1000 8
69 Górecki, Konrad (15)Szkółka WOK WałbrzychPOL1000 8
70 Kowalska, Agata WałbrzychPOL1000 8
71 Kaczor, Weronika WałbrzychPOL1000 8
72 Legiejew, Natalia WałbrzychPOL1000 8
73 Rumniak, Kamil WałbrzychPOL1000 8
74 Prugar, Marcin ZS nr7 WałbrzychPOL1000 8
75 Winnicka, Daria ZS nr7 WałbrzychPOL1000 8
76 Malcher, Zofia WałbrzychPOL1000 8
77 Kure, Miroslav TJ Slovan BroumovCZE1000 8
78 Szełemej, Maria (14)WałbrzychPOL1000 8
79 Hausman, Marcin WałbrzychPOL1000 8
80 Mielczarek, Szymon WałbrzychPOL1000 8
81 Kaczmarczyk, Paula WałbrzychPOL1000 8
82 Florczak, Konrad (17)WałbrzychPOL1000 8
83 Świeściak, Michał (15)WałbrzychPOL1000 8
84 Kopacek, Jiri Slovan BroumovCZE1000 8
85 Assbahi, Radovan Slovan BroumovCZE1000 8
86 Rynia, Dominik (17)WałbrzychPOL1000 8
87 Czujko, Adam (17)Szkółka WOK WałbrzychPOL1000 8
88 Jerzyk, Michał WałbrzychPOL1000 8
89 Baran, Oliwer Szkółka WOK WałbrzychPOL1000 8
90 Grzesik, Mikołaj WałbrzychPOL1000 8
91 Szuliński, Henryk WałbrzychPOL1000 8
92 BYE, PAUZA POL1000 8

Zgłoszenia przyjęte udział NIE potwierdzony

[7] [7] Zawodnik Klub Fed [1716] Rund
1 Zmarzły, Aleksandra ASSz "Miedź" LegnicaPOL20308
2 Drozd, Łukasz WKSz GANT HETMANPOL17918
3 Wymysłowski, Adam WOK WałbrzychPOL17618
4 Kowalik, Waldemar WKSz GANT HETMANPOL17328
5 Mencfel, Artur WKSz GANT HETMANPOL16998
6 Wojtaniec, Marcin UKS "Baszta" WałbrzychPOL1650 8
7 Dominik, Ewelina LKS Goniec ŻarówPOL1350 8