Turniej szachowy FLAMPARK 7

Lista startowa udział potwierdzony

[92] [92] Zawodnik Klub Fed [1737] Rund
1GMTazbir, Marcin KSz Polonia WrocławPOL25258
2GMCyborowski, Łukasz Wrzos MiędzyborówPOL25128
3IMGolubka, Petro Sandecja Nowy SączUKR24888
4IMBrodowski, Piotr Wisznia MałaPOL24378
5FMTomczak, Mikołaj TS Wisła KrakówPOL24188
6IMHnydiuk, Aleksander Wieża PęgówPOL24178
7FMCukrowski, Filip WKS Kopernik WrocławPOL24018
8IMSabuk, Piotr WKS Kopernik WrocławPOL23698
9IMOrzech, Dominik Okucia Budowlane ŁódźPOL23658
10FMGoluch, Piotr WKS Kopernik WrocławPOL23518
11KKowalczyk, Paweł Wieża PęgówPOL23378
12MŚwicarz, Maciej Polonia WrocławPOL23338
13FMJanocha, Wieslaw MUKS MDK Śródmieście W-wPOL22608
14CMDubinski, Mateusz n/aPOL22458
15I++Tworzydło, Piotr WrocławPOL21658
16FMKubień, Jerzy WrocławPOL21658
17WFMLeks, Maria Wisła KrakówPOL21458
18KDaniel, Damian Goniec ŻarówPOL21438
19KSiembab, Bartosz RadkówPOL21368
20KŁaszewicz, Paweł UKS Giecek RadkówPOL21208
21IZych, Marek Hetman WałbrzychPOL21038
22CMWalentukiewicz, Michał Hetman WrocławPOL20948
23I+Krzyżanowski, Patryk Gorzów WlkpPOL20798
24ILipień, Wiesław UKS Debiut PrzedwojówPOL20708
25MCagara, Paulina Polonia WrocławPOL20538
26FMGrossmann, Ryszard Wieża PęgówPOL20528
27FMKot, Jerzy WejherowoPOL20288
28KHelaszek, Edward Wieża PęgówPOL20228
29WFMDwilewicz, Katarzyna Ksz Polonia WrocławPOL20098
30I+Grzesik, Norbert OleśnicaPOL19818
31I++Pyka, Roman Kudowa-ZdrójPOL19468
32KŁada, Ireneusz Jelenia Góra Dol.Agencja PracyPOL19318
33KSzmyd, Marek Goniec ŻarówPOL19218
34I+Gromczak, Dariusz SKFIS KudowiankaPOL19178
35IŁabuda, Michał WKSz Hetman WrocławPOL19078
36I+Jankowiak, Piotr UKS SP3 w BogatyniPOL19028
37I++Dryja, Szymon BogatyniaPOL18988
38KDębowiak, Arleta ASSz Lipno StęszewPOL18898
39IZieliński, Zbigniew Goniec ŻarówPOL18708
40KDwilewicz, Agata (17)Ksz Polonia WrocławPOL18488
41IDudek, Wojciech SKFiS KudowiankaPOL18308
42IBorowski, Przemyslaw Goniec ŻarówPOL18208
43IGórecki, Janusz KS Polanica ZdrójPOL18128
44IMocny, Tomasz MMKS Wieniawa LesznoPOL18128
45IISzandurski, Radosław Giecek RadkówPOL17868
46ISypień, Natan (17)UKS Giecek RadkówPOL17748
47IGalant, Ireneusz WrocławPOL17508
48IIBola, Zygmunt Start Gorzów WlkpPOL17038
49IITomaszewski, Adam WrocławPOL1700 8
50IIDuch, Robert KS Polanica ZdrójCZE17008
51 Szota, Arkadiusz BielawaPOL16628
52IIFortunka, Waldemar WałbrzychPOL1650 8
53IIKugler, Pawel Start Gorzów WlkpPOL16168
54IIIlnicki, Tomasz Miedziany Skoczek LubinPOL16088
55IIDębowiak, Łukasz MMKS Wieniawa LesznoPOL15998
56IIBieliński, Kazimierz WOK WałbrzychPOL15988
57IIGołaszewski, Marek ŚwidnicaPOL15968
58IWójcik, Grzegorz WKSz Hetman WrocławPOL15898
59IIJeske, Jerzy WOK WałbrzychPOL15638
60IVKrasicki, Bogusław LegnicaPOL1539 8
61IISkowronski, Wojciech WOK WałbrzychPOL15198
62IIDaciuk, Stanisław MDK Dany ChojnówPOL15038
63IIMucha, Tomasz UKS ZadrnaPOL14758
64IIKlepacki, Sebastian WOK WałbrzychPOL14728
65IISmukowski, Bartosz (15)Hetman WałbrzychPOL14298
66IIKołodziejski, Piotr (12)KS Jelonka Jelenie GóraPOL14148
67IIWilk, Aleksander (15)UKS Debiut PrzedwojówPOL13988
68 Cygan, Miroslaw Goniec żarówPOL13788
69IIJanus, Dawid (16)WałbrzychPOL13688
70 Grzesik, Stanisław WałbrzychPOL1366 8
71IIJaworski, Tymon (10)Polonia WrocławPOL13568
72IVMazur, Jan CzęstochowaPOL1350 8
73IVGrąz, Filip (15)Wieża PęgówPOL1350 8
74IIKarp, Kacper (10)KSz Jelonka Jelenia GóraPOL13338
75IIICzaplinski, Bartosz WałbrzychPOL13228
76IILasok, Marek (12)Miedź LegnicaPOL12988
77IIISabuk, Jan LegnicaPOL12868
78IIIBieliński, Robert WOK WałbrzychPOL12668
79IVSłapek, Zuzanna (16)WałbrzychPOL1250 8
80IIILuboński, Andrzej WOK WałbrzychPOL12248
81IIPerek, Oskar (11)KSz GAMBIT MDK ŚwidnicaPOL12088
82VTkacz, Marek Jelenia GóraPOL1200 8
83IIITański, Jakub (15)ŻTMS Baszta MOS ŻninPOL11808
84 Mołczan, Jacek WOK WałbrzychPOL11468
85IIIZawada, Radoslaw (13)UKS Giecek RadkówPOL10768
86IVBieliński, Artur WOK WałbrzychPOL1061 8
87IITański, Wiktor (13)ŻTMS Baszta MOS ŻninPOL10418
88IIIGalant, Tymoteusz (9)WrocławPOL1030 8
89IVGrzesik, Jagoda WałbrzychPOL1022 8
90 Ruszkowski, Marek WałbrzychPOL1000 8
91 Zemełko, Adrian WałbrzychPOL1000 8
92 Tkacz, Filip (15)Jelenia GóraPOL1000 8

Zgłoszenia przyjęte udział NIE potwierdzony

[17] [17] Zawodnik Klub Fed [1661] Rund
1 Omelja, Artem ------UKR24458
2MDobrowolski, Aleksander Wieża PęgówPOL22458
3MJędryczka, Krystian PłockPOL22018
4KStankiewicz, Paweł WKS Kopernik WrocławPOL21388
5KRychlik, Hanna Goniec ŻarówPOL20538
6IRobaszek, Janusz CzęstochowaPOL20178
7IPawlak, Robert UKS Piast BolkówPOL18498
8IPietraszko, Jakub Biały Król Wisznia MałaPOL17828
9IITomaszek, Wiesław UKS Piast BolkówPOL16708
10IIKujawa, Ryszard WOK WałbrzychPOL14888
11IIMasło, Sławomir Dwie Wieże DzierżoniówPOL1434 8
12IITarawski, Adrian (12)UKS Szach-Mat PrzemkówPOL13568
13IIIWacławski, Piotr Miedź LegnicaPOL1287 8
14 Olewinski, Wiktor WałbrzychPOL1200 8
15IIIBendka, Dominik (11)MMKS Wieniawa LesznoPOL1085 8
16 Tański, Grzegorz (8)ŻTMS Baszta MOS ŻninPOL1000 8
17 Raszyk, Damian WałbrzychPOL1000 8

Zgłoszenia oczekujące na przyjęcie

[1] [1] Zawodnik Klub Fed [1350] Rund
1IVJanus, Dawid (16)WałbrzychPOL1350 8